перчатки зимние

SuperBrand.com.ua

067 442-30-20

Звоните 24/7
Киев 067 442-30-20 063 483-03-11

Музична премія YUNA – це щорічна національна премія, яка відзначить найкращих діячів музичного мистецтва.

Перша церемонія YUNA, яка відбудеться 8 лютого 2012 року, оцінить результати розвитку української музики за 20 років незалежності України.
Метою премії YUNA є стимулювання подальшого розвитку української музики: її творців та виконавців.
Премія заснована у 2011 році, а офіційною датою є 27 жовтня 2011 року, коли вперше було офіційно заявлено про її заснування представникам масс-медіа на пресс-конференції в УНІАН.
Назва музичної премії YUNA розшифровується як Yearly Ukrainian National Awards – Щорічна Українська Національна Премія. Маючи європейське звучання, і, відзначаючи тим самим високий рівень розвитку вітчизняної музичної культури, вона вказує на українське походження. Символьний образом логотипу стала божественна вічно молода муза й покровителька співаків та музикантів YUNA. Вона зображена в невагомому польоті з лірою в руках. YUNA втілює в собі образ справедливого критика, який може як щедро нагороджувати, так і суворо оцінювати.
Перша премія YUNA визначить найкращих за 20 років в номінаціях:
Найкращий виконавець
Найкраща виконавиця
Найкраща група
Найкращий альбом (нагорода виконавцю)
Найкраща пісня (нагорода виконавцю)
Найкращий композитор
Найкращий автор слів
Найкращий відеокліп (нагорода режисеру)
За особливі досягнення за 20 років (переможця обирає спеціальний Комітет, до якого ввійдуть організатори премії та по одному представнику з кожної категорії журі).
Чесність, об’єктивність та незаангажованість – є основними принципами премії YUNA, яка покликана зафіксувати новий рівень вибору найкращих в музичному житті України.
Чесність підрахунку голосів премії «YUNA» підтверджується міжнародною аудиторською компанією «Делойт», яка впродовж багатьох років є зразком професіоналізму і високих стандартів якості. “Делойт” також є гарантом чесності премії Греммі
Журі премії «YUNA» складається з людей, які не створюють музику, але професійно її використовують в своїй діяльності не менше п’яти років.
До складу входять:
- програмні директори/музичні редактори/ведучі ефіру радіостанцій
- програмні директори/музичні редактори телеканалів
- музичні оглядачі та музичні критики газет та журналів
- діячі шоу-бізнесу, які зробили вагомий внесок в українську музику
Процедура голосування складається з двох етапів:
1-й етап. Вибір номінантів (17.11 – 05.12.2011рр.)
Члени українського журі отримують анкети з водяними знаками і унікальними номерами. У кожній з категорій експерти пропонують по 5 номінантів. Всі анкети направляються безпосередньо до аудиторської компанії «Делойт», яка обробляє результати. Представник компанії власноручно вручає конверти з номінаціями на заході, присвяченому оголошенню номінантів 12 грудня 2011 року.
2- етап. Визначення переможців. Голосування розпочинається в одразу після оголошення номінантів і триває до 20 січня 2012 року. Журі обирає з 5-ти номінантів у кожній категорію по 1-му переможцю.
На другому етапі до українського журі приєднаються 15 іноземних експертів. Вони голосуватимуть в категоріях:
- найкраща пісня
- найкращий відеокліп
Оголошення переможців у 8-ми номінаціях відбудеться на сцені палацу «Україна» 8 лютого 2012 року, за присутності представника аудиторської компанії «Делойт» Представник цієї компанії гарантує чесність та передає заклеєні конверти з результатами голосування безпосередньо під час церемонії.
Єдина номінація, яка представлена поза процедурою загального голосування – «За особливі досягнення за 20 років». Ім’я переможця оголошується 12 грудня 2011 року.
Церемонія нагородження, яка відбудеться 8 лютого 2012 року в палаці «Україна», стане яскравою незабутньою подією, яку можна буде відвідати, придбавши квитки. Здійснення телетрансляції планує телеканал «Інтер».
Вручати нагороди переможцям будуть видатні люди України, а також українці, що стали відомими за межами держави.
Обов’язкова частина шоу – це 5 спеціальних номерів номінантів категорії «найкраща пісня». Крім того, церемонія включатиме живі виступи українських та закордонних музикантів. Додатковим бонусом виступів стане їх незвичність: всі вони будуть або написані спеціально для премії, або матимуть нове оригінальне аранжування.
Зустрічай найвідоміші українські зірки та спеціальні гості: Thomas Anders та Oceana

Распродажа

 1. Боди

  Боди

  Арефьева Алеся

  720 грн. 670 грн.
 2. Комбинезон

  Комбинезон

  Арефьева Алеся

  750 грн. 600 грн.