онлайн консультант в скайп

SuperBrand.com.ua

067 442-30-20

Звоните 24/7
Киев 067 442-30-20 063 483-03-11

Виставка «Карамель» львівської художниці Ілони Муравйової

26 березня у Львівському Палаці мистецтв відкрилась виставка «Карамель» львівської художниці Ілони Муравйової
Молода перспективна львівська художниця працює в стилі гламур. Її романтично-ліричні бузкові образи, що підкупають глядача своєю витонченістю й мрійливістю, часто супроводжуються віршованими рядками автора.
Сюжети робіт Ілони наче взяті з дитинства – квіти, карети, феї, романтичні зустрічі за філіжанкою чаю, так, саме чаю, не кави по-львівськи, пробуджують в уяві глядача спогади про Алісу в задзеркаллі, Смарагдове місто й доброго Гудвіна чи Попелюшку...

Біографія Ілони Муравйової:
Народилася 27 лютого 1980 року в місті Львові.
Закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. Івана Труша в 1999 році.
2004 - 2007р.виставки в приватних галереях Німеччини місто Хальденберг.
2007 - Загальна виставка у галереї "Арта", Полтава .
2009 - Виставка в галереї "Художник", Львів.
2009 (4.10.) П’ятий пленер у Славську галерея "Максим" 4.10.2009р.
Визначною подією є участь у великій Арт - ярмарці в Стамбулі яка проходила восени 2009 р.
Роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині, Франції, Голандії та Іспанії.


Ванільно-вершково-карамельний десерт, або про що мріють жінки…

«…Всі жінки люблять солодке і казки. Якщо щодо вибору десерту ще можливі індивідуальні забаганки, то із казками – без варіантів. Улюблена казка у всіх жінок одна єдина, ота, де кожній обов’язково належиться принц на білому коні, який подивиться ніжно, скаже, що ти одна така у цілому світі, і відвезе тебе у палац, де ви будете жити довго і щасливо до старості, і помрете в один день, аби не розлучатись ніколи…. Саме тому маленькі дівчатка так полюбляють малювати принцес, а старші дівчатка – будувати повітряні замки, читати love-story і закохуватись у романтичних кіногероїв. Ті з них, кому пощастило на мистецький талант і професійну освіту, мають можливість власноруч зробити візуалізацію країни своїх мрій, аби чоловіки точно знали, як зробити кохану жінку щасливою.

Власне, романтичний живопис львівської художниці Ілони Муравйової – ще одна «серія» у безконечному серіалі жіночих марень. Автор ретельно подбала про всі необхідні для сюжету декорації та аксесуари. Романтичні героїні романтично блукають парками, що скидаються на святкові тістечка, ясна річ, в очікуванні фатальної романтичної зустрічі. Романтичні карети чекають своїх «попелюшок», аби відвезти їх на бал. Романтичні квіти чекають, аби їх перетворили на пишні весільні букети. Єдиний, кого тут не побачиш, так це власне принца. Художниця дуже мудро залишає головного героя за кадром, аби не розчаровувати жіночу половину своїх глядачів. Тому що у кожної свій, вимріяний роками, «формат» ідеального коханого. Натомість глядачі чоловічої статі мають ідеальну нагоду «скуштувати» карамельного десерту у вишуканому товаристві прекрасних принцес.
За допомогою ніжних нюансів рожево-перлового колориту та імпульсивної імпресіоністичної манери, яка дозволяє маніпулювати гранню між реальністю та фантазією, Ілоні вдається буквально матеріалізувати відчуття розчиненого у повітрі передчуття кохання. Її романтичні «фентезі», балансуючи на грані недомовленості і казковості, дуже переконливо передають настрій радісного очікування чуда, яке неодмінно станеться, не нині, так завтра… Адже кожна жінка на нього заслуговує. Головне – вірити, що у фіналі твоєї казки – heppy end»

Історик мистецтва Наталія Космолінська

Распродажа

 1. Боди

  Боди

  Арефьева Алеся

  720 грн. 670 грн.
 2. Комбинезон

  Комбинезон

  Арефьева Алеся

  750 грн. 600 грн.