Nailuna_action

SuperBrand.com.ua

067 442-30-20

Звоните 24/7
Киев 067 442-30-20 063 483-03-11

Проект EuroFashion-2012

Дата проведення: 19-20 березня 2012 року
Місце проведення: Мистецький Арсенал - Київ, Україна
Благодійна складова: Збереження Чистої Води

 

Ukrainian Fashion Week, один із найвідоміших тижнів моди у Східній Європі, представляє грандіозний проект EuroFashion-2012 – спеціальний проект 30-го ювілейного Українського Тижня Моди, який відбудеться 19-20 березня 2012 року. Яскраві та незабутні покази 16 європейських дизайнерів – представників країн-учасниць чемпіонату УЄФА ЄВРО 2012 поєднають Моду, Культуру, Мистецтво, Спорт і Музику.

Ukrainian Fashion Week святкує свій 30-й сезон. За цей час він став надійною платформою, на якій дизайнери здобувають ім’я та закладають фундамент успішного бізнесу.

Протягом 29 послідовних тижнів моди подіум UFW приймав найяскравіших дизайнерів. Обрання локацією UFW елегантної споруди Мистецького Арсеналу дало можливість не тільки представляти колекції дизайнерів у розкішному середовищі, але й залучати спонсорів, які мають змогу використовувати простори лаунж-зони для презентації бренду та проводити промо-активності у вишуканій, елегантній та модній атмосфері.

Ukrainian Fashion Week, усвідомлюючи свою соціальну відповідальність, запровадив у межах проекту EuroFashion-2012 благодійну складову “Збереження Чистої Води”. Для проведення проекту EuroFashion-2012 Ukrainian Fashion Week залучив велику міжнародну команду менеджерів, а також запросив як куратора проекту всесвітньо відому супермодель Джі Дієнг, яка вшанована багатьма нагородами, такими як the Award for Humanity, the United Nations Volunteer Award, the Leading Ladies Award, the UNESCO Diploma of World Heritage City of Kotor, та яка патронує благодійну організацію Pink Ribbon Germany (Німеччина).

Вода є одним із найцінніших елементів на нашій планеті. Всі учасники Ukrainian Fashion Week не байдужі до питання збереження чистої води. Чиста питна вода в Україні, в Європі та на всій планеті!

Вода - це Життя!
Вода - це Майбутнє!


Яскраві фешн-шоу 16 європейських дизайнерів на 30-му Ukrainian Fashion Week продемонструють усьому світові Європейський Командний Дух, Креативність, Інноваційність, Благодійність та Соціальну Відповідальність. За збереження чистої води також виступають міжнародні артисти з Європи та США, які стануть гостями EuroFashion-2012.

Ukrainian Fashion Week – це місце, де ви маєте бути!

Распродажа

 1. Боди

  Боди

  Арефьева Алеся

  720 грн. 670 грн.
 2. Комбинезон

  Комбинезон

  Арефьева Алеся

  750 грн. 600 грн.