Школьная форма_2011

SuperBrand.com.ua

067 442-30-20

Звоните 24/7
Киев 067 442-30-20 063 483-03-11

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ 30-ГО UKRAINIAN FASHION WEEK

Уперше після морозної зими в Києві був сонячний день. Цей символічний збіг помітила під час свого вступного слова засновник, голова Оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська розпочинаючи прес-конференцію 30-го Ukrainian Fashion Week.

«Наявність у країні національного Тижня Моди – важлива складова розвитку fashion-бізнесу, рушійна сила, що дає стабільність всьому процесу, створює атмосферу зацікавленості та уваги суспільства до моди, створює авторитет цього сегмента економіки» - сказала Ірина Данилевська. У випадку з  Ukrainian Fashion Week ми можемо впевнено говорити, що модний бізнес в Україні не тільки є, але й стрімко розвивається.

Нинішній Ukrainian Fashion Week буде ще більш насичений подіями, ще більш професійним, ще більш інтегрованим у світову моду. 34 покази, 43 дизайнери, 21 500 гостей, 200 акредитованих національних та зарубіжних ЗМІ, 8 after-party, присвячених не тільки моді, а й видатним подіям, що відбудуться протягом 2012 року в Україні та Європі…

Засновник Українського Тижня Моди Олександр Соколовський звернув особливу увагу на події, що будуть відбуватися поза подіумом UFW, але є важливою складовою величезної події – 30-го Ukrainian Fashion Week.  До таких унікальних подій, безумовно, належить проведення вперше в Україні виставки живопису всесвітньо відомого дизайнера та художника Кензо Такада. З 20 по 25 березня виставка проходитиме у Центрі Сучасного Мистецтва М17. Організатором виставки стала компанія Art Home. 20 березня Кензо Такада персонально відкриє її і візьме участь у прес-конференції з цієї нагоди.
Цікавим та корисним для фахівців стане й організований у партнерстві з компанією CreaPro семінар голландського fashion-фотографа Маши Ру.

Отже, 30-й Український Тиждень Моди відбудеться з 14 по 18 березня 2012 року у величній споруді Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький Арсенал”. Ця елегантна двохсотлітня пам’ятка архітектури національного значення є, безперечно, однією з найкращих світових локацій для проведення fashion-шоу. Партнери Ukrainian Fashion Week запросять усіх гостей до lounge-зон, де традиційно доведуть, що мода – це не тільки одяг, взуття та аксесуари. Мода – це новітні технології, дизайнерські розробки, наукові відкриття та особливе, небайдуже ставлення до життя. В усіх його проявах.
Oрганізатори Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва запросили провідних українських дизайнерів до товариської співпраці у створенні колективної колекції «ARSENALE – це модно!», в якій будуть використані логотипи та графічний стиль майбутнього бієнале. Візуальну ідентику  ARSENALE 2012 та його головних проектів розробив провідний британський дизайнер Джонатан Барнбрук (Barnbrook Design Studio), а надихне вона на створення образів українських дизайнерів, серед яких Ірина Каравай, Лілія Пустовіт, Олексій Залевський, Вікторія Гресь, Андре Тан, Олена Буреніна, Анжела Лисиця, Олена Голець, Наталя Каменська та Олеся Кононова.
30-й Ukrainian Fashion Week – подія, поза сумнівом, святкова. Свято передбачає сюрпризи. Особливим подарунком для країни, яка відкриває себе світові і відкриває світ для себе напередодні Euro-2012, стане грандіозна подія, організатором якої виступає Ukrainian Fashion Week – спеціальний проект EuroFashion-2012. Цей проект збере в Україні дизайнерів –представників 16 країн-учасниць чемпіонату Європи з футболу 2012.
19-20 березня 2012 року 16 Послів Моди презентуватимуть свої нові колекції з головного подіума України. Дві мети ставить перед собою ця подія. Перша мета – «об’єднати Європу» – показати унікальну мозаїку з культурних традицій та найактуальніших поглядів на моду в колекціях дизайнерів-учасників з 16 країн Європи. Від Швеції на півночі до Греції на півдні, від Росії на сході до Ірландії на заході – вся Європа на подіумі проекту EuroFashion-2012. Друга мета – показати гостям проекту сучасну європейську Україну, країну, де можуть проходити наймасштабніші події, де живуть і працюють професіонали високого рівня, щирі та відкриті люди, які завжди раді гостям. Спеціальна прес-конференція, присвячена EuroFashion-2012 відбудеться 5 березня і анонсуватиметься окремо.

Water is Life. Це не тільки гасло. Це ідея спільного проекту Ukrainian Fashion Week та Флористичної компанії LoraShen. Живою інсталяцією у вирі активного міського буття автори  підкреслять необхідність збереження питної води заради Життя, Людства та Майбутнього. Підтримуючи благодійний заклик Українського Тижня Моди щодо збереження питної води, компанія LoraShen відтворить на території Ukrainian Fashion Week  у Мистецькому Арсеналі осередок живої природи – Green Lounge.


Распродажа

 1. Боди

  Боди

  Арефьева Алеся

  720 грн. 670 грн.
 2. Комбинезон

  Комбинезон

  Арефьева Алеся

  750 грн. 600 грн.